+31(0)43 - 36 528 90

Contact Gemini Electronics

Gemini Electronics BV

Burgemeester van Meeuwenstraat 14
6191 ND Beek

+31(0)43 - 36 528 90

Waarmee kunnen we uw bedrijf helpen?

Als u vragen heeft of een offerte wilt, neem dan contact met ons op. Het Gemini team staat klaar om u te helpen.

Marco van Atten

Marco van Atten

Directie

marco@geminielectronics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

Alain Bouts

Alain Bouts

Manager Operations 

alain@geminielectronics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

+ 31 (0)6 - 12 34 56 78

LinkedIn profile

Rob Bijkerk

Rob Bijkerk

Verkoop

rob.bijkerk@geminielectronics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

+ 31 (0)6 - 12 34 56 78

LinkedIn profile

Richard van Hummel

Werkvoorbereiding

richard@geminielectronics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

+ 31 (0)6 - 12 34 56 78

LinkedIn profile

Sjef Dederichs

Sjef Dederichs

Productieleider

sjef@geminielectronics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

+ 31 (0)6 - 12 34 56 78

LinkedIn profile

Corné Heuvelmann

Corné Heuvelmann

Inkoop

corne@geminielectonics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

+ 31 (0)6 - 12 34 56 78

LinkedIn profile

Marcel Tempels

Marcel Tempels

Inkoop

marcel.tempels@geminielectronics.nl

+31(0)43 - 36 528 90

+ 31 (0)6 - 12 34 56 78

LinkedIn profile

©2022 Gemini Electronics b.v. Alle rechten voorbehouden. Niets van deze website mag worden verveelvoudigd, gekopieerd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand, of openbaar gemaakt zonder voorafgaande toestemming van Gemini Electronics b.v.

2022 Powered and designed by Buzzel